.........Strona główna......Aktualności......Działalność..... Jak można nam pomóc?.....Dołącz do nas . ..Polecane strony...Kontakt

członkowie

Rachunek bankowy

74 1540 1287 2001 6886 5667 0001

Bank Ochrony Środowiska

KRS 0000331266

 

 

 


Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Wadami Rąk "W Naszych Rękach",
skrytka pocztowa nr 442,
00-950 Warszawa 1
NIP 1182006634
KRS 0000331266

telefon: 784 323 014

e-mail:........................... stowarzyszenie@wnaszychrekach.pl


Prezes - Ewa Fabisiak..... ewa.fabisiak@wnaszychrekach.pl
Wiceprezesi:
Ewa Frydrysiak.................ewa.frydrysiak@wnaszychrekach.pl
Anna Kozikowska..............anna.kozikowska@wnaszychrekach.pl
Aleksandra Grzelak............aleksandra.grzelak@wnaszychrekach.pl

Komisja Rewizyjna: .........rewizyjna@wnaszychrekach.pl

Księgowość:....................ksiegowy@wnaszychrekach.pl


 


AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Wadami Rąk "W NASZYCH RĘKACH " 2009